Reklama
 • Poniedziałek, 25 maja 2015 (09:05)

  Opalanie może być szkodliwe, o tym wiemy już chyba wszyscy. Ale uwaga, nie tylko w środku lata!

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 18 maja 2015 (13:05)

  Wymarzone lato. Pięknie ozłocona twarz i ciało. W tym sezonie czeka cię prawdziwa przyjemność. Opalisz się szybko i nie zaszkodzisz swojej skórze dzięki innowacyjnej ochronie przeciwsłonecznej.

  Czytaj więcej Komentarzy:1
 • Środa, 13 maja 2015 (14:00)

  Bez słońca nie ma życia! Nie bój się więc ciepłych promieni, pamiętaj jednak o rozsądku. Opalanie może przynieść Ci korzyść albo zaszkodzić. Uważaj zwłaszcza teraz, gdy po raz pierwszy po zimie wystawiasz twarz do słońca.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 7 maja 2015 (11:05)

  Wysoka temperatura i promieniowanie UV powodują osłabienie odporności skóry i sprzyjają zezłośliwieniu znamion. Dlatego unikaj wystawiania pieprzyków na bezpośrednie działanie słońca. Te odkryte (np. na twarzy, dekolcie) smaruj kremami z najwyższym filtrem 50 SPF, które nie dopuszczają, by promieniowanie wniknęło w głębokie warstwy skóry. Całkowicie zrezygnuj z solarium. Stosowane w nich lampy emitują przeciętnie dziesięć razy więcej promieniowania UV niż słońce w bardz

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 14 kwietnia 2015 (09:50)

  Opalać można się na kilka różnych sposobów - wygrzewając się na plaży, na łóżku w solarium lub po prostu wcierając w siebie odpowiednie preparaty. Opalanie skóry przy pomocy balsamu, choć nie przynosi takich samych efektów, jak naturalny dotyk słońca, to jest bezpieczne dla naszej skóry. Żeby jednak efekt nas zadowolił, musimy poświęcić na taki zabieg trochę czasu i wykazać się dużą dozą cierpliwości. Jak zatem odpowiednio używać samoopalacza, by skóra zyskała promienny i zdrowy wygląd?

  Czytaj więcej Komentarzy:1
 • Środa, 5 listopada 2014 (11:05)

  Skóra o oliwkowym odcieniu wygląda ładnie, ponętnie i szczupło. Ale lepiej nie podtrzymywać opalenizny w solarium. Delikatnie brązujące i samoopalające kosmetyki bez ryzyka, bez smug i przebarwień pozwolą przedłużyć opaleniznę. Pielęgnując skórę ciała i twarzy, warto pamiętać o kilku zasadach. Opalenizna utrzyma się dłużej, gdy skóra będzie dobrze nawilżona. Dlatego nie żałuj jej kremów i balsamów o takim działaniu. Odrobinę kosmetyku sam

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 24 października 2014 (12:00)

  Chcesz cieszyć się pięknym, opalonym ciałem nawet po wakacjach? To możliwe. Wystarczy, że odpowiednio zadbasz o swoją skórę. Oto kilka bardzo prostych i sprawdzonych sposobów.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 22 października 2014 (15:00)

  Chcesz cieszyć się pięknym, opalonym ciałem nawet po wakacjach? Wiemy, jak to zrobić. Poznaj kilka bardzo prostych, sprawdzonych sposobów i zacznij wdrażać je już dzisiaj.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 14 października 2014 (11:05)

  Tego lata pięknie się opaliłam. Niestety obowiązki już nie pozwalają mi na leniuchowanie na słońcu i obawiam się, że wkrótce po złotej opaleniźnie nie pozostanie ani śladu... Zresztą pogoda już nie skłania do kąpieli słonecznych... Zastanawiam się, czy są sposoby, by brązowy odcień ciała i buzi zachować jeszcze choć przez kilka tygodni. Beata (36 lat), Zielona Góra.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 25 września 2014 (11:05)

  Rok temu kupiłam krem do opalania w dość dużej tubce i nie zużyłam go. Czy mogę jeszcze stosować ten kosmetyk tego lata, czy powinnam kupić nowy? - waha się Bożena (45 lat), Łomża

  Czytaj więcej Komentarzy:0